1 dzień 17.11 Wylot z Brukseli 

Spotkanie z pilotem i grupą na lotnisku ZAVENTEM w Brukseli. Przelot do Bangkoku z przesiadką W DUBAJU . ( CZAS LOTU BRUKSELA - DUBAI TO 6H30min. CZAS OCZEKIWANIA NA TRANZYT TO 2,40 MIN PRZELOT Z DUBAJU DO BANGKOKU 6 GODZ)

 

WYLOT Z BRUKSELI 14.50 - PRZYLOT DO BANGKOKU GODZ 12.40

 

2- dzień 18.11 BANGKOK

Przylot do Bangkoku. Po przejściu kontroli paszportowej transfer do hotelu. Obiad w restauracji hotelowej, następnie zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny na odpoczynek.

O godz. 17:00 wyjazd na kolację w restauracji:

Baiyoke Sky - która oferuje bufet złożony z dań kuchni międzynarodowej, owoców morza oraz kuchni tajskiej. Po posiłku podziwiaj widoki na Bangkok z tarasu widokowego na 77. piętrze i obrotow
ego punktu widokowego na 84. piętrze.

Po kolacji przejazd tuk tukami (lokalne motoryksze) na Soi Cowboy – do miejsca, w którym znajduje się wiele barów go-go, pubów i dyskotek. Powrót do hotelu o godz. 23:00 lub później we własnym zakresie (koszt taksówki ok. 5-8 USD).

Nocleg w Bangkoku.

 

3 – dzień 19.11 BANGKOK

O godz. 08:30 rozpoczniemy zwiedzanie Bangkoku. W programie: Świątynia Leżącego Buddy (znajduje się w niej największy w Bangkoku posąg Buddy o długości 46 m); Świątynia Szmaragdowego Buddy (najważniejsze sanktuarium religijne kraju; Pałac Królewski (historyczna siedziba królów Tajlandii) oraz wycieczka po kanałach Bangkoku w dzielnicy Thonburi (w czasie wycieczki można zobaczyć m.in. wiele malowniczych drewnianych domów zbudowanych na palach). O godz. 13:30 obiad w restauracji „Khun King Ta Chang”. Po południu powrót do hotelu; czas wolny odpoczynek.

O godz. 17:00 wyjazd na kolację w restauracji „Riva Surya” (18:00 – 19:30). Po kolacji spacer po słynnej ulicy globtroterów Khao San i Soi Rambutree. Czaswolny na drobne zakupy, na masaż, piwo w jednej z wielu restauracji lub spróbowanie ulicznych przysmaków: roti (naleśnik z bananami), pad Thai (makaron ryżowy smażony z krewetkami); lub koników polnych smażonych na głębokim oleju. Powrót do hotelu o godz. 23:00 lub później we własnym zakresie (koszt taksówki ok. 200 THB ~26 PLN).

 

4 dzień: 20.11 Bangkok / Samut Songkram / Damnoen Saduak / Kanchanaburi

We wczesnych godzinach rannych (ok. 6:30) pojedziemy do miejscowości Samut Songkram. Znajduje się tu bazar Maeklong, a w jego samym środku biegną czynne tory kolejowe, po których cztery razy dziennie przejeżdża pociąg. Kupcy na czas przejazdu pociągu w pośpiechu zwijają swoje stoiska, by ponownie je rozłożyć, kiedy tylko pociąg przejedzie. Następnie pojedziemy na pływający bazar Damnoen Saduak. Tego miejsca nie można oglądać inaczej jak tylko z wody, pływając łodzią po tym egzotycznym rynku. Można tu kupić owoce tropikalne, pamiątki, lokalne wyroby, a nawet zupę gotowaną na łodzi. Ok. godz. 11:00 wyjazd do prowincji Kanchanaburi, położonej ok. 30 km od granicy z Birmą.

Po przyjeździe wizyta w sanktuarium słoni. Wspaniała okazja do poznania tych łagodnych olbrzymów żyjących w naturalnych warunkach. W programie wizyty: informacje o słoniach i ich obyczajach; karmienie słoni; pomoc w przygotowaniu jedzenia (zbieranie liści bananowca lub lepienie kul z gotowanych warzyw i ryżu); kąpiel błotna ze słoniami; szorowanie słoni szczotkami ryżowymi oraz wspólna kąpiel w rzece Kwai. Obiad w lokalnej restauracji na terenie sanktuarium słoni.

Ok. 16:30 przejazd do przystani Phutakien. Stąd o godz. 17:30 odpłyniemy łodziami motorowymi w kierunku granicy z Birmą do hotelu River Kwai Jungle Rafts. Hotel składa się z domków krytych strzechą, zbudowanych na tratwach na rzece Kwai. Wieczorem kolacja w hotelu.

Po kolacji czas wolny na relaks w przepięknej scenerii rzeki Kwai. 

 

 

5 dzień: 21.11 Kanchanaburi / Pattaya

Po śniadaniu powrót łodziami motorowymi do przystani. Przejazd do Tam Krasae – można tu zobaczyć jaskinię z posągiem Buddy oraz malowniczy drewniany most, który stanowi część „drogi śmierci”. Po obiedzie w lokalnej restauracji przejazd do Pattayi – nadmorskiej miejscowości położonej nad brzegami Zatoki Tajlandzkiej. Po przybyciu do Pattayi (ok. godz. 20:00) kolacja, następnie zakwaterowanie w hotelu.

 

 

6 dzień: 22.11 Pattaya

Po śniadaniu - wycieczka do ogrodu botanicznego Nong Nooch (półdniowa)

Czas na odpoczynek na plaży.

Po kolacji wyjście na Rewię z tańcami Alcazar

Powrót . Nocleg w hotelu

 

7 dzień:23.11 Pattaya

Po śniadaniu REJS na wyspy Coral (Koh Larn)całodniowa ok. 9:00 – 16:00 (z lunchem )

- kolacja w hotelu. Nocleg

 

8 dzień: 24.11 Pattaya / Bangkok

Dzień przeznaczony na wypoczynek..

 

9 dzień: 25.11 

ŚNIADANIE CZAS WOLNY DO 18.00 WYKWATEROWANIE PRZEJAZD NA LOTNISKO

Godz 20.25- Przelot do Brukseli z tranzytem w DUBAJU…

 

NOWY PROGRAM TAJLANDIA 2023

        wyjazd 17.11 - 26.11.2023

           

POLONIJNA GRUPA TURYSTYCZNA

            NASZEWYJAZDY.EU

                   BRUKSELA

             Rok założenia 1991

Facebook - naszewyjazdy.eu

kontakt e-mail marek@naszewyjazdy.eu

Nr tel. 0495481976 MAREK