CENA WYCIECZKI 2515€

* Prezentowany program zawiera wszystkie główne atrakcje naszj wycieczki

z krótkim opisem. Należy pamiętać iż cały nasz pobyt wysluchamy komentarzy

naszego pilota Pana PIOTRA KARPIŃSKIEGO , który zarazem będzie tłumaczem

przewodników regionalnych którzy jako ,,tubylcy,, opowiedzą nam o wszystkich odwiedzanych miejscach. Poznamy tajniki kuchni tajskiej podczas degustacji dań regionu... Już trzeciego dnia odwiedzimy wyspę Koh Larn gdzie do dyspozycji

oprócz standartowych atrakcji ,można będzie skorzystać rownież z tych nieco ekstremalnych ( opcja dodatkowa)

1 dzień: Bruksela – Bangkok 17.11.23

Przelot do Bangkoku linią Emirates z przesiadką w Dubaju. Wylot z Brukseli o godz. 14:55.

 

2 dzień: Bangkok – Pattaya 18.11.23

Przylot do Bangkoku o godz. 12:05 miejscowego czasu. Po odprawie paszportowej transfer do hotelu w Pattaya. Do kolacji czas wolny do dyspozycji uczestników - atrakcje hotelowe basen pobliska plaża... Kolacja tajska, grillowane owoce morza. Po kolacji czas wolny (spotkanie z pilotem) Nocleg (hotel Holiday Inn Pattaya).

 

3 dzień: Koh Lan Śniadanie w hotelu.19.11.23

Rejs przez Zatokę Tajlandzką na piękną wyspę Koh Larn. Po podróży całodniowy relaks na wyspie. Wyspa Koh Larn daje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu, m.in. opalanie na złocistych plażach, snurkowanie. Lunch na wyspie. Późnym popołudniem powrót do hotelu w Pattaya. (Holiday Inn Pattaya)

 

4 dzień: Nong Nooch - Pattaya 20.11.23

Śniadanie w hotelu. Wycieczka do Nong Nooch, tropikalnego ogrodu botanicznego. Na czterystu hektarowej powierzchni zgromadzono wspaniałą kolekcję azjatyckich roślin tropikalnych. Zostały one zasadzone w wielobarwnych kompozycjach, spośród których wznoszą się ku niebu strzeliste, poskręcane tajskie rzeźby.

Oprócz wielu elementów tradycyjnej architektury, zobaczymy pokazy tańców, sztuk walki oraz specjalny pokaz z udziałem słoni.Kolacja .Po kolacji wyjazd na

Wieczór w Alcazar Show.   Na scenie wystąpi grono profesjonalnych artystów prezentujących artystyczne wcielenia poprzez piosenki, opowieści o miłości i przygodzie, z fantastycznym pokazem dźwięku i światła.Nocleg. (Holiday Inn Pattaya)

 

5 dzień: Siri Park – Bangkok 21.11.23

Śniadanie i wymeldowanie z hotelu. Przejazd do Bangkoku. Po drodze wizyta w Siri Park w Sri Racha. Wiele atrakcji m.in.:-możliwość zrobienia zdjęcia z krokodylem lub słoniami,-jazda na słoniu,-karmienie słoni.Następnie przejazd do hotelu w Bangkoku. (Rembrandt Hotel Bangkok lub podobny). Kolacja w Baiyoke Sky - która oferuje bufet złożony z dań kuchni międzynarodowej, owoców morza oraz kuchni tajskiej. Po posiłku podziwiaj widoki na Bangkok z tarasu widokowego na 77. piętrze i obrotowego punktu widokowego na 84. piętrze.

 

6 dzień: Bangkok – Ayutthaya 22.11.23

Śniadanie w hotelu. Przejazd do Ayutthaya.Ayutthaya to dawna stolica Tajlandii, znajduje się 90 kilometrów na północ od Bangkoku i była niegdyś tętniącym życiem, międzynarodowym portem handlowym nad brzegiem rzeki Chao Phraya. Pierwszy przystanek to Pałac Letni Bang Pa-In, który stanowi wspaniały przykład architektury tajskiej i europejskiej. Niegdysiejsza stolica Syjamu wpisana jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO i jest jednym z najbardziej imponujących pod względem wspaniałych ruin miast w Azji.

Powrót do Bangkoku na pokładzie luksusowego statku płynącego po rzece Chao Phraya zlunchem w formie bufetu, serwowanym podczas rejsu.Nocleg. (Rembrandt Hotel Bangkok)

 

7 dzień: Bangkok – rzeka Kwai 23.11.23

Śniadanie w hotelu. Wymeldowanie z hotelu .Wizyta na Wodnym Targu w DamnoenSaduakJedyny w swoim rodzaju Pływający Targ w Damnoen Saduak. Zamiast straganów i wąskichuliczek są kanały i długie, wrzecionowate łodzie wypełnione kolorowymi owocami iwarzywami oraz siedzący w nich sprzedawcy w słomianych kapeluszach. Wycieczka do tegotajlandzkiego fenomenu przypomina podróż do starożytnych czasów Królestwa Syjamskiego,gdzie kolorowo ubrani kupcy wiosłują po wąskich kanałach. Zobaczymy słynną kolejMaeklong, gdzie stragany są wznoszone przy torach i pospiesznie przenoszone, gdyprzyjeżdżają pociągi.Obiad.

Następnie przejazd do prowincji Kanchanaburi, gdzie usłyszymy o wojennej historiitego regionu. Zajrzymy do Tajlandzko-Birmańskiego Centrum Kolejowego, interaktywnego muzeum poświęconego historii „kolei śmierci”, która biegła 415 km z Ban Pong w Tajlandiido Thanbuyuzayat w Birmie. To połączenie zostało zbudowane przez alianckich jeńcówwojennych i robotników azjatyckich, zmuszonych przez armię japońską, do podjęcia tegogigantycznego zadania w wyjątkowo nieprzyjaznych warunkach. Zobaczymy CmentarzWojenny Aliantów, miejsce spoczynku ponad 6000 jeńców, a także słynny na całymświecie Most na rzece Kwai.

Zameldowanie w hotelu. River Kwai Resotel.Kolacja. Występ, na którym zostaną zaprezentowane kolorowe stroje i kultura plemienia Mon. Ta rdzenna grupa jestnajwcześniejszą grupą ludzi zamieszkującą Azję Południowo-Wschodnią, przynosząc swojącywilizację do regionu ponad 1200 lat temu. Nocleg. (River Kwai Resotel)

 

8 dzień: Rzeka Kwai - Bangkok 24.11.23

Śniadanie w hotelu. River Kwai Resotel Rejs łodzią po rzece Kwai. Odwiedziny we wsi iświątyni plemienia Mon, gdzie zobaczymy prosty styl życia tej rdzennej grupy, która jakopierwsza zamieszkała w Azji Południowo-Wschodniej. Obejrzymy program kulturalny i porozmawiamy z naszymi gospodarzami.Lunch w hotelu. River Kwai Resotel - Po posiłku ekscytujący rejs łodzią typu longtail po rzece Kwai, przejazd koleją podrewnianym wiadukcie. Powrót do Bangkoku.Zakwaterowanie w hotelu. (Rembrandt Hotel Bangkok)

 

9 dzień: Bangkok – Bruksela 25.11.23

Śniadanie w hotelu. Świątynie buddyjskie w Bangkoku są znane na całym świecie, a ta wycieczka zabierze nas do trzech najbardziej niezwykłych świątyń, jakie to miasto ma do zaoferowania. Zaczynamy od ozdobnej świątyni Wat Trimitr, która znajduje się na końcu tętniącej życiem ulicy Yaowarat Road w Chinatown, a także w pobliżu stacji kolejowej Hua Lampong. Ta świątynia jest domem dla ogromnego, bezcennego Złotego Buddy, który waży pięć i pół tony. Następny jest największy kompleks świątynny w Bangkoku, Wat Po, z imponującym leżącym Buddą o długości 46 metrów. Żadna wycieczka do świątyni nie jest kompletna bez wizyty w lśniącym Wielkim Pałacu, który jest jednym z najpiękniejszych przykładów tradycyjnego dworu syjamskiego.Lunch w lokalnej restauracji.

Po obiedzie przejazd z powrotem do hotelu

Późnym wieczorem transfer na lotnisko.

 

 

10 dzień: Bangkok – Bruksela 26.11.23

Wylot samolotu do Dubaju o godz. 02:00. Planowy przylot do Brukseli o godz. 12:45 w dniu 26 listopada.

 

 

Termin:17-26.11.2023 /  Cena od osoby przy grupie minimum 40 osób:2515€/

 

Ewentualna Dopłata do pok. 1-os.:  450 EUR

 

Cena obejmuje:

1.Zakwaterowanie w hotelach wskazanych w ofercie. W ostatnim dniu pobytu późne wykwaterowanie z hotelu.

2.Przelot do Bangkoku linia Emirates.

3.Śniadania w hotelach.

4.Obiady lub kolacje zgodnie z programem. W dniu 23.11 trzy posiłki: śniadanie, obiad i kolacja.

5.Transfery i przejazdy wg programu autokarem.

6.Opiekę polskiego pilota i lokalnych przewodników podczas zwiedzania.

7.Ubezpieczenie Signal Iduna (w tym ryzyko powikłań i zaostrzeń chorób przewlekłych), NNW i bagażu.

8.Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

9.Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy.

 

Cena nie obejmuje:

1.Napiwków dla kierowców, przewodników,bagażowych, kelnerów w kwocie 40 EUR/osoba.

 

 

 

 

 

   BAJECZNA TAJLANDIA 2023

                     wyjazd 17.11. -  26.11.2023 ( 10 dni)

              PILOT WYCIECZKI PAN PIOTR KARPIŃSKI

     

   

POLONIJNA GRUPA TURYSTYCZNA

            NASZEWYJAZDY.EU

                   BRUKSELA

             Rok założenia 1991

Facebook - naszewyjazdy.eu

kontakt e-mail marek@naszewyjazdy.eu

Nr tel. 0495481976 MAREK