dzień I

Odbiór uczestników (autokarem) z Białegostoku. Przejazd do Warszawy. Odbiór uczestników przylatujących z Brukseli -Lotnisko Fryderyka Chopina Warszawa. Przejazd do Szklarskiej Poręby. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja powitalna. Nocleg.

dzień II

Śniadanie. Szlak pieszy z przewodnikiem górskim: wjazd wyciągiem krzesełkowym na Kopę, wejście na Śnieżkę, na górze Kaplica Św. Wawrzyńca i budynek Obserwatorium Astronomicznego, zjazd wyciągiem lub zejście pieszo obok Małego Stawu przez Pustelnie do Kościółka Wang, czas wolny w Karpaczu. Zwiedzanie; Wodospad Szklarka i Kamieńczyka. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Wieczorek integracyjny przy muzyce do tańca. Nocleg.

dzień III

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd w kierunku Wałbrzycha. Zwiedzanie Zamku Książ razem z podziemiami i palmiarnią. Po drodze narracja przewodnika o największej atrakcji regionu ”Złotym Pociągu” i kompleksie Riese w Górach Sowich. Przejazd do Zakopanego. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

dzień IV

Śniadanie. Spotkanie z prawdziwym zbójnikiem – przewodnikiem. Zwiedzanie Zakopanego i okolic. Wizyta w Kościółku na Krzeptówkach. Wjazd kolejką na Gubałówkę, panorama Tatr, czas wolny na degustację lokalnych specjałów. Zjazd wyciągiem krzesełkowym z Gubałówki. Spacer po Krupówkach. Zakupy oscypków. Wizyta na pięknym zabytkowym Cmentarzu na Pęksowym Brzysku. Wypoczynek w Termach Bukowiny Tatrzańskiej – baseny z wodą termalną, sauny i jacuzzi. Powrót. Uroczysta góralska obiadokolacja przy muzyce góralskiej (śpasy i tańce). Nocleg.

dzień V

Śniadanie. Przejazd z przewodnikiem do Parku Pienińskiego. Spływ Dunajcem flisackimi łodziami. Zwiedzanie z zapory wodnej w Czorsztynie i zamku w Nidzicy. Panorama okolicy, punkty widokowe na Sokolicę i Trzy Korony. Poczęstunek w bacówce z lokalną naleweczką, Powród do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

dzień VI

Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie Muzeum Jana Pawła II w Wadowicach. Czas na papieskie kremówki. Zwiedzanie Wieliczki - Muzeum Kopalni Soli, trasa turystyczna w głąb ziemi, świat solnych korytarzy, kaplic wypełnionych rzeźbami z soli. Przejazd do Krakowa. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokoalcja. Nocleg.

dzień VII

Śniadanie. Spacer po urokliwym mieście z przewodnikiem Krakusem Drogą Królewską na Wawel, zwiedzanie Katedry, Dziedzińców Królewskich, Grobów Królewskich, spacer na Rynek Główny, Sukiennice. Czas na zakupy słynnych bajgli. Obiadokolacja w restauracji w Dzielnicy Żydowskiej Starego Kazimierza. Powrót do hotelu. Nocleg. Nocny spacer dla chętnych na rynek, aby wysłuchać hejnału z wieży o 24.00. Nocleg.

dzień VIII

Śniadanie. Wyjazd do Zatoru – Energylandii - największego w Polsce Parku Rozrywek dla dorosłych i dzieci - pobyt ok. 6 godzin. Dla chętnych przejazd do Częstochowy, zwiedzanie z przewodnikiem Sanktuarium Matki Boskiej Częstochowskiej, a także czas na modlitwę. Powrót do Zatoru – odebranie uczestników z Parku Rozrywek. Powrót do Krakowa. Obiadokolacja. Nocleg.

dzień IX

Śniadnaie. Wykwaterowanie. Przejazd na lotnisko w Balicach. Wylot osób powracających do Brukseli. Powrót uczestników autokarem do Białegostoku.

    Piękna Polska Cała: Karkonosze-Tatry-Pieniny

       Warszaw-Karpacz-Szklarska Poręba-Wałbrzych-Książ-Zakopane-Bukowina Tatrzańska-Szczawnica-Dunajec-Wadowice-Wieliczka-Częstochowa-Zator-Kraków

            planowany wyjazd 3.07.2021 - 11.07.2021 ( 9 dni) Grupa 36 osób

POLONIJNA GRUPA TURYSTYCZNA

            NASZEWYJAZDY.EU

                   BRUKSELA

             Rok założenia 1991

Facebook - naszewyjazdy.eu

kontakt e-mail marek@naszewyjazdy.eu

Nr tel. 0495481976 MAREK