str główna

WSTĘPNY PROGRAM WYCIECZKI DUBAI + MALEDIWY 2025

          PLANOWANY WYJAZD POCZĄTEK LUTEGO 2025

                       GUPA MINIMUM 36 OSÓB

Dzień 1 - Wylot z BRUKSELI

Wieczorny wylot z BRUKSELI na międzynarodowe lotnisko w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie). Czas przelotu wynosi ok. 6h. Różnica czasu w Dubaju to GMT +4.

 

Dzień 2 - Przylot do Dubaju i całodniowa wycieczka z polskojęzycznym przewodnikiem „Odkryj Dubaj”

Przylot wczesnym rankiem na międzynarodowe lotnisko w Dubaju, gdzie zostaniemy przywitani przez polskojęzycznego przewodnika, który również będzie towarzyszył nam podczas wycieczki po Dubaju. Przygodę rozpoczniemy od wyprawy nad zatokę dubajską, gdzie odwiedzimy dzielnicę Al Bastakiya- najstarszą część miasta. Następnie wsiądziemy do tradycyjnej drewnianej taksówki wodnej zwanej Abra. Przepłyniemy zatokę, aby dostać się do słynnych targowisk zwanych Souk. Udamy się na największy targ złota (Gold Souk) i targ przypraw (Spice Souk), gdzie będzie okazja do zakupienia aromatycznych przypraw i lokalnych produktów. Kolejnym przystankiem będzie sztuczna wyspa Palm Jumeirah i przejażdżka jednoszynową kolejką zwaną Monorail, która kończy swoją trasę przy najsłynniejszym hotelu w Dubaju Atlantis the Palm. Po drodze kierowca zatrzyma się przy plaży Jumeirah, aby każdy mógł uwiecznić nafotografiach znany na całym świecie 7-gwiazdkowy hotel w kształcie żagla- Burj Al Arab. Podczas przejazdu do największego na świecie centrum handlowego Dubai Mall miniemy Meczet Jumeira oraz Mall of Emirates (centrum handlowe posiadające własny stok narciarski).Dubai Mall położony jest przy najwyższym budynku świata Burj Khalifa (za dopłatą, od 59 USD/os.) i to właśnie tu znajduje się słynne dubajskie akwarium, podwodne zoo i fontanny. Będzie okazja zobaczyć najpiękniejszewieczorne show kolorowych, tańczących w rytm muzyki i największych na świecie fontann.

 

Dzień 3 - Wycieczka z polskojęzycznym przewodnikiem po magicznym Abu Dhabi

Ten dzień poświęcimy na wycieczkę z polskojęzycznym przewodnikiem po Abu Dhabi - tętniącej życiem stolicy państwa, zlokalizowanej na małym półwyspie, bardzo często nazywanej „Manhattanem zatoki”. Miasto oferuje wiele atrakcji, a kontrast między nowoczesnością, a tradycją odczuwalny jest na każdym kroku. Wybierzemy się w fascynującą podróż do krainy orientu, zobaczymy Wielki Meczet Szejka Zayeda, miejsce ściśle związane z kulturą i religią tego kraju. Będziemy podziwiać niezwykłe piękno białego marmuru i ogromnych kopuł meczetu. Przejedziemy się słynną drogą Corniche, gdzie ciągnie się 6 kilometrowa plaża wyróżniona Błękitną Flagą. Podczas przejazdu zatrzymamy się przy jednym z najbardziej luksusowych hoteli na świecie Emirates Palace, gdzie będzie chwila czasu, aby uwiecznić na zdjęciach jeden z najbardziej luksusowych hoteli na świecie. Czeka nas również wizyta w Heritage Village- sztucznie stworzonej tradycyjnej wioski oazowej, która zobrazuje jak wyglądała przeszłość Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Na zakończenie zrobimy przystanek przy imponującym parku rozrywki Ferrari World (za dopłatą, od 97 USD/os.) gdzie znajduje się zapierająca dech w piersiach najszybsza (240 km/h) na świecie kolejka górska „Formula Rossa”.

 

Dzień 4 - Czas wolny

Czas wolny mogą Państwo wykorzystać w dowolny sposób. Poniżej znajduje się lista opcjonalnych atrakcji (tabelka), z których, naszym zdaniem, warto skorzystać będąc w Emiratach Arabskich.

My sugerujemy skorzystanie z poniższych atrakcji/wycieczek:

  • ekscytująca przejażdżka jeepami przez pustynię wraz z kolacją (za dopłatą)
  • wieczorny rejs tradycyjną łodzią Dhow po rzece Marina wraz z kolacją (za dopłatą)
  • Muzeum Przyszłości „Museum of the Future” (za dopłatą)
  • The View at The Palm- przeszklony taras obserwacyjny na Palmę Jumeirah (za dopłatą) W TABELI CENA NA 2024 Rok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzień 5 - Przylot na Malediwy

Wczesnym rankiem przylot na międzynarodowe lotnisko na Malediwach, przywitanie i transfer do hotelu Malahini Kuda Bandos 4* (wyżywienie: 2 posiłki) lub podobnego.

 

Dzień 6 - Rajski wypoczynek na Malediwach

Czas na relaks w otoczeniu turkusowych wód Oceanu Indyjskiego.

Nocleg #6 Malahini Kuda Bandos 4* (Garden Room, 2 posiłki)

 

Dzień 7 - Rajski wypoczynek na Malediwach

Czas na relaks w otoczeniu turkusowych wód Oceanu Indyjskiego.

Nocleg #7 Malahini Kuda Bandos 4* (Garden Room, 2 posiłki)

 

Dzień 8 - Rajski wypoczynek na Malediwach

Czas na relaks w otoczeniu turkusowych wód Oceanu Indyjskiego.

Nocleg #8 Malahini Kuda Bandos 4* (Garden Room, 2 posiłki)

 

Dzień 9 - Wylot z Malediwów – transfer przez DUBAI

Wymeldowanie z hotelu i transfer na lotnisko.

 

Dzień 10 – Przylot do BRUKSELI

POLONIJNA GRUPA TURYSTYCZNA

            NASZEWYJAZDY.EU

                   BRUKSELA

             Rok założenia 1991

Facebook - naszewyjazdy.eu

kontakt e-mail marek@naszewyjazdy.eu

Nr tel. 0495481976 MAREK